Categories:

Dziecko sennik: co oznaczają sny o dzieciach

Oto, co to znaczy, jeśli śnisz o dzieciach

Jeśli śnisz o chorym dziecku…
Powiedzmy, że Twoje wymarzone dziecko ma gorączkę lub ciężkie, dziecięce kichanie: to oznacza, że ​​coś nowego w Twoim życiu nie idzie dobrze. Może to nowy związek w twoim życiu, który nie jest zdrowy, a może masz teraz ten projekt, nad którym pracowałeś od zawsze i wydaje się, że nie idzie dobrze. Twoja podświadomość pokaże ci to w postaci chorego dziecka, abyś mógł znaleźć sposoby na tchnięcie nowego życia w projekt lub związek lub cokolwiek to jest.

Jeśli dziecko nie przestanie płakać…
Podobnie, jeśli Twoje wymarzone dziecko płacze niepocieszony: To bardzo dobra wskazówka, że ​​jest jakiś element tej nowej rzeczy w Twoim życiu, który wymaga Twojej uwagi. Istnieje jakiś element, który trzeba karmić, jakiś element, na który trzeba się bardziej skupić. Więc zadaj sobie pytanie: ta nowa rzecz w moim życiu — ta nowa praca, nowy projekt, nowy związek, ta nowa rzecz — na jakim obszarze muszę się bardziej skoncentrować?. Skrzypiące koło dostaje olej.

Dziecko z kolką może mieć również bardziej dosłowne znaczenie: „Zadaj sobie pytanie, czy ty lub ktokolwiek zaangażowany w ten nowy element twojego życia jest z tego powodu dzieckiem”.

Jeśli śnisz, że znajdujesz porzucone dziecko…
Może to być twój umysł zachęcający cię do ponownego przyjrzenia się porzuconemu w prawdziwym życiu zadaniu: „Jest jakiś pomysł lub projekt, który zaniedbałeś, na przykład coś, nad czym zacząłeś pracować rok lub dwa lata temu, które odłożyłeś i nigdy nie wróciłeś, więc twoja podświadomość mówi: Hej, pamiętasz to? To było przez jakiś czas twoje dziecko. Wróćmy do tego. 

Jeśli Twoje dziecko jest w szpitalu…
Jeśli śnisz o noworodku w szpitalu, może to oznaczać, że „w Twoim życiu jest coś nowego, co wymaga uzdrowienia”. Czy w nowym związku jest jakiś problem, który wymaga naprawy? Nowy pomysł, którym się zajmujesz, wymaga dostosowania przed wprowadzeniem go w życie?

Jeśli masz dzieci i śnisz, że znów są niemowlętami…
Rodzice, którzy śnią o swoich dzieciach, zwłaszcza o dorosłych, wrócili do dzieci, mogą chcieć ocenić wszelkie tendencje do rodzicielstwa helikopterem.  Jest to bardzo powszechny motyw snów i zazwyczaj oznacza, że ​​„w pewnym stopniu nadal opiekujesz się swoimi dziećmi. Może twoje dziecko jest zamężne, ale wciąż dzwonisz i upewniasz się, że rano ma na sobie sweter”.

Jeśli marzysz o dziecku z pełnym uzębieniem…
Najwyraźniej ten zaskakujący obraz często pojawia się w snach. Jeśli jesteś w ciąży, odzwierciedla to twoje pragnienie, by w końcu mieć to dziecko i wreszcie się z nim komunikować. Zęby w snach to przede wszystkim komunikacja. Jeśli masz ten sen i nie jesteś w ciąży ani nie próbujesz zajść w ciążę, oznaczałoby to, że urodziłaś nowy sposób komunikowania się z kimś. Jak ostatnio inaczej się komunikujesz? Czy uważasz, że bełkoczesz wyłącznie o tym dziecku z protezą, które grasuje w twoich snach? Byłoby to zrozumiałe, gdyby tak było. To przerażający obraz.

Jeśli znajdziesz się z dzieckiem, którego nie chciałeś lub nie jest twoje…
Mój wymarzony scenariusz z dzieckiem może wskazywać, że czuję, że odziedziczyłem problem, z którym nie chcę sobie radzić. Proces myślowy jest tym, na czym musisz się skoncentrować: z czym masz obecnie do czynienia w tej chwili, o co nie prosiłeś Zadaj sobie pytanie: „dlaczego jestem w takiej sytuacji jeśli nie chcę być w takiej sytuacji? Może to pomóc w ustaleniu podobnego scenariusza na jawie, co z kolei przybliża Cię o krok do rozwiązania problemu.

Leave a Reply