Categories:

Eyeliner: zobacz, jak powiększyć Twoje oczy z naszymi sztuczkami!

Piękne oko to cecha, która może całkowicie poprawić Twój wygląd. Duże i piękne oczy są tym, czego wszyscy pragną. Chociaż niektóre kobiety są obdarzone dużymi oczami, wiele kobiet nie. Nie oznacza to, że nigdy nie mogą mieć większych oczu. Mogą po prostu wykorzystać najlepszy eyeliner, aby uzyskać odpowiedni wygląd. Aby zrobić to dobrze, należy postępować zgodnie z odpowiednią techniką i sztuczkami. Eyeliner może być żelową konturówką, ołówkiem lub płynną konturówką do oczu, w zależności od tego, która aplikacja jest wygodna dla użytkownika.

Oczy, które wydają się większe i jaśniejsze, dają również młodszy wygląd i sprawiają, że wyglądasz na rozbudzoną. Jeśli masz oko w kształcie migdała i chcesz stworzyć duże oczy, kredka do oczu jest bardzo przydatnym narzędziem kosmetycznym do tworzenia iluzji za pomocą sprytnych sztuczek i wskazówek.
Najbardziej podstawową sztuczką, jaką można zastosować z eyelinerem w przypadku większych oczu, jest to, że kreska będzie cienka w wewnętrznych kącikach i grubsza w zewnętrznych kącikach. Oprócz eyelinera przyda się również korektor, baza pod oczy, pędzelek do eyelinera, zalotka i tusz do rzęs.

Pierwszym krokiem do uzyskania pożądanych dużych oczu jest nawilżenie oczu za pomocą kremu pod oczy, a czasami wymagany jest również korektor, aby w pełni zakryć cienie pod oczami. Poza tym ważne jest, aby brwi były w dobrej kondycji. Ważne jest, aby regularnie odwiedzać salon, aby kształtować brwi zgodnie z naturalnym kształtem oczu.

Następnym krokiem jest użycie bazy pod oczy. Baza pod oczy jest tak samo niezbędna jak baza do twarzy. Polecany jest przede wszystkim kobietom, które mają tłuste powieki. Zastosowanie podkładu może wydłużyć trwałość konturówki i cienia do powiek.

Następnie kredką do oczu należy wykonać linię w kształcie łuku i grubiej wypełnić pędzlem do eyelinera. Kreska powinna być grubsza w kierunku zewnętrznego kącika oczu i cieńsza w kierunku wewnętrznego kącika oczu.

Kolejnym krokiem powinno być nałożenie konturówki na dolną linię rzęs, zaczynając od miejsca, w którym konturówka kończy się na zewnętrznej krawędzi górnej linii rzęs. Nałóż eyeliner do środka na dolną linię rzęs, tworząc rodzaj litery V.

Nigdy nie nakładaj podkładu na linię wodną. Powinien być zawsze nakładany tuż pod rzęsami, aby uzyskać większy wygląd oczu. Ilekroć kredka do oczu jest nakładana na linię wodną, ​​w rzeczywistości sprawi, że twoje oczy będą wyglądały na kurczące się. Zamiast powiększać oczy, sprawia, że ​​wydają się mniejsze.

Jest to technika, której musisz przestrzegać, aby uzyskać większy wygląd oczu. Po zakończeniu aplikacji eyelinera wystarczy podkręcić te rzęsy za pomocą lokówki, a następnie po prostu nałożyć tusz do rzęs.

Postępuj zgodnie z tymi prostymi sztuczkami eyelinera, aby Twoje oczy wyglądały na większe i miały wspaniałe duże oczy, aby uwydatnić swoje oczy i zahipnotyzować ludzi wokół Ciebie pięknymi oczami.

Uzupełnij swoje piękne eyelinery i podkreśl piękno dzięki idealnemu podkładowi dla Twojej skóry. Poznaj kilka wskazówek, jak bezbłędnie wybrać i nałożyć podkład. Odwiedzaj tę stronę, aby uzyskać więcej informacji na tematy związane z makijażem i jak utrzymać zawsze najlepszy wygląd.

Leave a Reply