Categories:

Jak wybrać najlepszą podkładkę pod mysz do gier?

Podkładka pod mysz do gier to urządzenie peryferyjne, które może mieć ogromne znaczenie w grach, ponieważ jej jakość i właściwości determinują precyzję i zwinność ruchów myszy. A także Twoja szansa na zwycięstwo! Jak więc wybrać najlepszą podkładkę pod mysz do gier? Czytaj dalej, ponieważ szczegółowo opiszemy wszystkie rzeczy, o których należy pamiętać.

Podkładki pod mysz XL?

Podkładki pod mysz do gier są dostępne w różnych rozmiarach: standardowym, średnim i dużym, które są znane jako podkładki XL. Pady XL to te, które większość graczy preferuje, ponieważ oferują miejsce niezbędne nie tylko dla myszy, ale także wszystkich innych urządzeń peryferyjnych.

Sama gra też musi być brana pod uwagę, gdyż mysz jest w ciągłym ruchu i może zejść z maty i stracić stabilność i precyzję, jeśli nie jest wystarczająco duża. Sposób, w jaki gra każdy gracz, również ma wpływ. Czy jesteś jednym z tych, którzy bawią się myszką po przekątnej lub zmieniają położenie klawiatury? Im więcej miejsca ma podkładka pod mysz, tym mniej musisz się martwić. A twoje nadgarstki będą mniej cierpieć: będą lepiej odpoczywać, niż gdybyś musiał je położyć na stole.

Dobry rozmiar może wynosić 800 x 300 mm, co można znaleźć w podkładkach pod mysz do gier ES Gaming, ponieważ gwarantują one optymalne wrażenia z gry.

Grubość

Jaka byłaby dobra grubość? Na przykład podkładki pod mysz ES Gaming mają grubość 4 mm, dzięki czemu zapewniają precyzyjne ruchy myszy. Co więcej, podkładka pod mysz wytrzyma dłużej i bez problemu zniesie nasze długie dni grania.

Ostatecznie wszystko zależy od sposobu trzymania myszy i sposobu gry każdego gracza. Czy jesteś jednym z tych, którzy wspierają i wywierają nacisk, czy latają nad matą?

Powierzchnia, antypoślizgowa i wodoodporna

Bardzo ważne jest, aby wybrać antypoślizgową gumową powierzchnię dla naszej podkładki pod mysz do gier. Dzięki temu nie stracimy precyzji podczas gry, ponieważ ten rodzaj materiału zachowuje ruch myszy. Zwróć także uwagę na szwy: zawsze powinny być wzmocnione, aby zapobiec ich zużyciu z upływem czasu.

Powinien być również bryzgoszczelny. Jak często pijemy i jemy w środku gry? Brak wodoodpornej podkładki pod mysz do gier może być poważnym problemem. Poza tym zepsujemy to w mgnieniu oka. Skąd mam wiedzieć, czy podkładka jest wodoodporna? Każdy rozpryskujący się na nim płyn tworzy kropelki, które można łatwo zetrzeć. Spróbuj!

Czy powinienem wybrać podkładkę pod mysz do gier z portem USB?

Może to być bardzo dobra opcja, ponieważ pozwala uzyskać dodatkowe połączenie. Tym bardziej, że podłączenie podkładki pod mysz do komputera oznacza, że ​​tracimy już port komputerowy. Możliwość podłączenia urządzeń do samej podkładki pod mysz i posiadania ich pod ręką w celu pobierania danych to naprawdę luksus.

Czy grasz lub przesyłasz strumieniowo za pomocą urządzeń MAC? Wtedy będziesz wiedział, że porty USB są zwykle umieszczone tuż za ekranem komputera i są dość daleko od obszaru gry. Podkładki pod mysz do gier z portem USB rozwiązują ten problem. Masz połączenie na wyciągnięcie ręki!

Oświetlenie LED wprowadza Cię do gry

Twoja konfiguracja do gier zasługuje na dobre oświetlenie. Musisz nadać grze klimat! Czy należysz do tych, którzy preferują stałe kolory, aby dostosować je do estetyki swojej konfiguracji? A może bardziej interesują Cię efekty tęczy ze zmieniającymi się tonami? Lepiej wybierz pad do gier ze wszystkimi opcjami!

Leave a Reply